Předání Čestných odznaků ČSJ

17.03.2018 19:21

Letošní celostátní konference Českého svazu jachtingu byla pro náš oddíl výjimečnou událostí. Výjimečná byla zprvu už samotná cesta do Prahy, která připomínala spíše cestu na Severní pól a už to vypadalo, že to snad ani nestihneme. Naším hlavním cílem bylo však předávání Čestných odznaků Českého svazu jachtingu. Dorazili jsme přesně a konečně došlo na onu očekávanou chvíli, kdy členové našeho klubu Břetislav Ráža a Otto Riedel převzali z rukou předsedy Českého svazu jachtingu Ing. Karla Bauera Zlaté odznaky Českého svazu jachtingu. Poté si Břéťa Ráža vzal slovo, aby shrnul své působení a práci v našem oddíle.

Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval Břetislavu Rážovi, Otto Riedlovy a Josefu Fišerovi, kteří byli v letošním roce oceněni Čestným odznakem ČSJ za vše, co pro náš klub vykonali.

Martin Kršňák